Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Hyggesbränning", signerad och daterad Hans Wigert 1969, olja på duk, 55x50 cm
Proveniens: Galerie Prisma, Stockholm

435223

2017-01-24