Bo Larsson akryl

Bo Larsson akryl
Bo Larsson akryl
Bo Larsson akryl
Bo Larsson akryl
Bo Larsson akryl
Bo Larsson akryl

Klubbat för:

8 600 SEK

15 000 SEK

BO LARSSON (född 1945): Klevgränd, signerad och daterad Bo Larsson 85, akryl, ca 46x60 cm

435224

2017-01-24