Grythyttan trädgårdsgrupp

Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRYTHYTTAN, 4 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 3 stolar samt cafébord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, diameter 60 cm

Bruksslitage, repor

435229

2017-01-24