Grythyttan trädgårdsgrupp
Vollendet
2017-01-24
435232
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
GRYTHYTTAN, 5 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 4 stolar samt fällbart rektangulärt bord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, 90x60 cm
Bruksslitage, repor