Kaffeservis i silver

Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, godronnerat liv, blomsterdekor, bestående av kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, kaffekannans höjd ca 18 cm, totalvikt ca 985 g

Rester av putsmedel

435250

2017-01-24