Kaffeservis i silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, godronnerat liv, blomsterdekor, bestående av kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, kaffekannans höjd ca 18 cm, totalvikt ca 985 g
Rester av putsmedel
435250
2017-01-24