Mikroskpo 1800-tal

Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal
Mikroskpo 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

MIKROSKOP, 1800-talets slut, förgyllt stål, i mahognyskrin, märkt C Verick Paris, med tillbehör

435255

2017-01-24