Per Wilhelm Cedergren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Waxholms fästning. Signerad P V Cedergren, olja på duk, 28x41 cm

Krackeleringar, ytskador

435265

2017-01-24