Wien Levade - Spanische Reutschule

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, "Levade - Spanische Reutschule", porslin, Österrike, Wien, 1900-tal, i form av stegrande häst, botten med tillverkarstämpel samt "Made in Austria" höjd ca 21 cm

Öronen med smärre nagg

435268

2017-01-24