Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Fjällandskap med härbre, signerad O Arborelius, olja på duk, 27x35 cm

435271

2017-01-24