Per Daniel Holm oljemålning

Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER DANIEL HOLM,(1835-1903):Landskap med skogsstig, signerad på ramen P Holm, olja på duk, 23,5x26 cm

Krackelyr

435273

2017-01-24