Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LYKTOR, 1 par, 1900-tal, venetiansk stil, med glasknoppar, olikfärgad stam, höjd ca 47 cm
Slitage, 1 glas saknas, ett krön löst
435277
2017-02-13