Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, märkta Ideal-vettar Patent, längd 41-43 cm

Skador och färgbortfall

435283

2017-01-25