Porträtt-galleri af framstående svenske män
2017-01-25
435295
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PORTRÄTT-GALLERI af framstående svenske män. Stockholm utan år, sent 1800-tal.
Stor folio. 159 porträtt. Mått ca 56x40 cm. Några häftesomslag.
Häftesomslag med skador, några revor på porträtten,