Grythyttan trädgårdsmöbler

Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler
Grythyttan trädgårdsmöbler

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRYTHYTTAN, 5 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 4 stolar samt cafébord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, diameter 60 cm

Bruksslitage, repor

435303

2017-01-25