Grythyttan trädgårdsstolar

Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar
Grythyttan trädgårdsstolar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRYTHYTTAN, 6 st stolar i "Bryggeriserien", lackerat stål samt trä, fällbara

Bruksslitage, repor

435305

2017-01-25