Timplåda 1800-tal
2017-01-25
435330
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TIMPLÅDA, med skjutlock, allmoge, 1800-tal, lock med kurbits, höjd 14, 27x20 cm
Ytskador, slitage