Väggpendyl gustaviansk stil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 18/1900-tal, urtavlan märkt JG Kjellström Stockholm, fodralet märkt Lodén, gustaviansk stil, skuren dekor, förgyllt, höjd 96 cm, pendel finns
flertalet glas saknas, nyckel saknas
435352
2017-01-25