Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TALLRIKAR, 5 st., flintgods, Rörstrand, 1800-talets början, genombrutet brätte med målad dekor i grönt, diameter 23,5 cm, en tallrik med lagning medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage
435364
2017-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner