Hyllsystem Ingolf Bahus
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HYLLSYSTEM, Ingolf Bahus, Gusten Bahus Eftr. A/S, Norge, 1950/60-tal, teak, delvis fanerat. 6 gavlar, höjd 195 cm. 3 skåp med luckor, längd 80, bredd 39, höjd 33 cm. 21 hyllor längd 80 x 20 cm. 3 hyllor, 80 x 37,5 cm. Diverse hyllbärare medföljer
Bruksslitage, rotting med omfattande skador
435394
2017-01-31