Muhammad Ali autograf Sportmemorabilia
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MUHAMMAD ALI (Cassius Clay, USA,1942-2016), signerad och daterad Kalender 1965 "From Muhammad Ali World Champ 1965", kalenderns mått ca 13x8 cm,
PROVENIENS: Nuvarande ägare träffade och fick autografen direkt av Muhammad Ali på Kastrups Flygplats 1965
Med mindre fläck
435404
2017-01-26