Nils Söderbergs Staffli Team

Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team
Nils Söderbergs Staffli Team

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFLI, på hjul 1900-tal, höjd 166 cm

Tillhört konstnären Nils Söderberg

slitage, målarfärg

435408

2017-01-25