Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFLI, på hjul 1900-tal, höjd 166 cm
Tillhört konstnären Nils Söderberg
slitage, målarfärg
435408
2017-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här