Nils Justelius tennljusstakar

Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar
Nils Justelius tennljusstakar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS ERIC JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1820-1866): 1 par, tenn, stämplade Nils Justelius, Ekesiö, räfflat kolonnskaft på kvadratisk fot, höjd ca 11,5 cm vardera

Ljushattar saknas, bucklor/skador

435421

2017-01-25