Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Amédé Ozenfant, signerad Harald Sallberg -29, etsning, 31,7x24,5 cm, påskrift i blyerts "Andra provtryck"

435429

2017-01-28