Harald Sallberg etsning
Valmis
2017-01-28
435429
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): Amédé Ozenfant, signerad Harald Sallberg -29, etsning, 31,7x24,5 cm, påskrift i blyerts "Andra provtryck"