Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Evy, signerad Harald Sallberg -32, etsing, 30x20 cm, påskrift i blyerts " Provtryck II"

435430

2017-01-28