Tallrikar Berlin

Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERLIN, tallrikar 12 st, porslin, 1800-talets andra hälft, "Stockholm", handmålad polykrom dekor bl a ur Esaias Tegnérs "Frithiofs saga", diameter ca 21 cm

Smärre enstaka fotringsnagg

435438

2017-01-26