Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERLIN, tallrikar 12 st, porslin, 1800-talets andra hälft, "Stockholm", handmålad polykrom dekor bl a ur Esaias Tegnérs "Frithiofs saga", diameter ca 21 cm
Smärre enstaka fotringsnagg
435438
2017-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här