Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERMAN NEUJD (1872-1931): Kvinnofigur, signerad och daterad H Neujd 1919, gips, höjd ca 17 cm
smuts, enstaka nagg
435441
2017-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här