Herman Neujd gips

Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips
Herman Neujd gips

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN NEUJD (1872-1931): Kvinnofigur, signerad och daterad H Neujd 1919, gips, höjd ca 17 cm

smuts, enstaka nagg

435441

2017-01-26