Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
PASTEJFORM, omkring 1800, lergods, bronsbemålad, lockknopp i form av liggande lejon, dekor i relief av antikiserande scener, höjd ca 19, 27x19 cm
Nagg, lagningar, bronsbemålad
435464
2017-01-26