Pastejform omkring 1800

Pastejform omkring 1800
Pastejform omkring 1800
Pastejform omkring 1800
Pastejform omkring 1800
Pastejform omkring 1800
Pastejform omkring 1800

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

PASTEJFORM, omkring 1800, lergods, bronsbemålad, lockknopp i form av liggande lejon, dekor i relief av antikiserande scener, höjd ca 19, 27x19 cm

Nagg, lagningar, bronsbemålad

435464

2017-01-26