Skulptur i form av liggande lejoninna

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, liggande lejoninna, stenmassa, på marmorsockel, otydligt signerad C.B...?, sockelns längd ca 40x14 cm

skador

435465

2017-01-26