Astrid Forssell-Gulstrand oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID FORSELL-GULLSTRAND (1874-1952): Porträtt, monogramsignerad och daterad 1928, olja på duk, ca 45x37 cm

Ett mindre tryckmärke

435470

2017-01-26