Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, senempire, alabaster, skuren dekor i form av lyra, beslag i mässingsplåt, höjd ca 30 cm
Lyran med lagning, slitage, nyckel saknas
435502
2017-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här