Bordsur i alabaster

Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster
Bordsur i alabaster

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, senempire, alabaster, skuren dekor i form av lyra, beslag i mässingsplåt, höjd ca 30 cm

Lyran med lagning, slitage, nyckel saknas

435502

2017-01-26