Bord 1900-tal

Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LÅNGBORD, furu, bemålat underrede, svarvade ben, skiva av obehandlade furu, höjd 76, 305x98 cm

Bruksslitage, senare bemålning

435519

2017-01-26