Byrå design Kerstin Hörlin Holmquist

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, byrå, Nordiska Kompaniet, formgiven 1965, modell 585-029, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 90, 81x52 cm

Bruksslitage, vissa repor

435523

2017-01-26