Byrå design Kerstin Hörlin Holmquist
Valmis
2017-01-26
435528
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, byrå, Nordiska Kompaniet, formgiven 1965, modell 585-029, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 90, 81x52 cm
Visst slitage, repor