Byrå 1900-talets mitt
2017-01-26
435529
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, bemålad, blåmålade detaljer, höjd ca 65, 65x30 cm
Bruksslitage, smärre ytskador