Soffbord design Folke Ohlsson

Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord, Bodafors, 1960-tal, fanerad i teak, massivt ekunderrede, stämplad Folke Ohlsson Bodafors, höjd 53, 155x60 cm

Bruksslitage, ytfläckar

435550

2017-01-26