Balansvåg för resa

Balansvåg för resa
Balansvåg för resa
Balansvåg för resa
Balansvåg för resa
Balansvåg för resa
Balansvåg för resa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEVÅG, 1800-tal, vågskål i försilvrad mässing, balanspinne i trä med dekor, i träschatull, schatullets längd ca 45 cm

balanspinnen med lagning, schatullet med smärre skada

435563

2017-01-26