Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Hyde Park", London 1926, signerad A. Fridell, numrerad 8/15, plåtsignatur A. Fridell, torrnål, ca 23x33 cm
PROVENIENS: Samling Allan Broomé
435571
2017-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här