Axel Fridell etsning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL FRIDELL(1894-1935): "Regnlandskap med dött träd", 1934, stämpel/relief signerad, etsning, ca 11,5x17,5, enligt påskrift ytterst sällsynt, 1 etat, oramad
PROVENIENS: Samling Allan Broomé
435573
2017-01-26