Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL FRIDELL(1894-1935): "Regnlandskap med dött träd", 1934, stämpel/relief signerad, etsning, ca 11,5x17,5, enligt påskrift ytterst sällsynt, 1 etat, oramad
PROVENIENS: Samling Allan Broomé

435573

2017-01-26