Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL MILLES (1875-1955): Lekande elefanter, signerad och daterad Carl Milles 1911, grönpatinerad brons, höjd ca 22 cm
Lagningar på benen, repa på en elefantrygg
435576
2017-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här