Carl Milles brons

Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons
Carl Milles brons

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955): Lekande elefanter, signerad och daterad Carl Milles 1911, grönpatinerad brons, höjd ca 22 cm

Lagningar på benen, repa på en elefantrygg

435576

2017-01-26