Leksaker mekaniska

Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska
Leksaker mekaniska

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MEKANISKA PLÅTLEKSAKER, 2 st, sköldpadda, 1930-tal, Tyskland, längd 13 cm, flygplan, 1950-tal, Japan, längd 17 cm

Skador, delar saknas på sköldpaddan

435601

2017-01-26