Bordslampor barockstil
2017-01-26
435623
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, barockstil, höjd ca 43 resp 48 cm
Bruksslitage, undertill med tuschrester