Barvagn engelsk stil

Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARVAGN med gallerkant, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skivor fanérade i gabon, svarvade benstolpar i betsad bok, hjul och detaljer i mässing, dubbelsidig låda, höjd ca 77, 91x53 cm

Någon fanerspricka på ovansidan

435636

2017-01-26