Klubbat för:
6 600 SEK
1 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, zink, trä, 1800-talets andra hälft, för 2 ljus vardera, förgyllda, höjd 16, längd 18 cm
2 udda glasmanschetter meföljer, färgbortfall
435641
2017-01-26