Vägglampetter 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

6 600 SEK

1 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, zink, trä, 1800-talets andra hälft, för 2 ljus vardera, förgyllda, höjd 16, längd 18 cm

2 udda glasmanschetter meföljer, färgbortfall

435641

2017-01-26