Nyckelskåp nygotiskt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NYCKELSKÅP, 1800-talets andra hälft, nygotiskt, svärtat trä, genombrutet krön, profilerad nyckelskylt i ben, dörrspegel med infällt korsstygnsbroderi i polykroma färger, höjd ca 47, 21x8 cm
Listdel saknas, del av krön med lagning
435644
2017-01-26