Österrikisk skola oljemålning

Österrikisk skola oljemålning
Österrikisk skola oljemålning
Österrikisk skola oljemålning
Österrikisk skola oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖSTERRIKISK SKOLA (omkring 1800), Heinrich Schonfeld, hans krets: Vägen till Golgata, olja på duk, ca 43x31 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 149)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling

435654

2017-01-26