Österrikisk skola oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖSTERRIKISK SKOLA (omkring 1800), Heinrich Schonfeld, hans krets: Vägen till Golgata, olja på duk, ca 43x31 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 149)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling
435654
2017-01-26