Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, utsvängd mynning, dekor av parställda drakar med den brinnande pärlan i underglasyrblått, diameter ca 48 cm, höjd ca 21 cm
Nagg, smärre slitage
435657
2017-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här