Byrå 1960-tal

Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 1960-tal, 4-lådig, teakfaner, höjd ca 81, 71x38 cm

Smärre sltiage

435658

2017-01-26